- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
Item 1 of 3





Upplev snabb och kraftfull laddning med SiGN 100W GAN snabbladdare utrustad med utdragbar USB-C-kabel. Tack vare avancerad GAN-teknik kan du ladda flera enheter samtidigt med hög effektivitet, perfekt för när du behöver snabb energi hemma eller på jobbet. Den utdragbara USB-C-kabeln gör laddaren extra praktisk och bekväm – alltid redo att laddas utan trassel. Snygg vit design passar in överallt.
| Produkttyp: | Väggladdare |
|---|---|
| Märke: | SiGN |
| Färg: | Vit |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 100 W |
| Laddport: | USB-A, USB-C |
| Antal utgångar: | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Kontakt till enhet: | USB-C |
Upplev snabb och kraftfull laddning med SiGN 100W GAN snabbladdare utrustad med utdragbar USB-C-kabel. Tack vare avancerad GAN-teknik kan du ladda flera enheter samtidigt med hög effektivitet, perfekt för när du behöver snabb energi hemma eller på jobbet. Den utdragbara USB-C-kabeln gör laddaren extra praktisk och bekväm – alltid redo att laddas utan trassel. Snygg vit design passar in överallt.
| Produkttyp: | Väggladdare |
|---|---|
| Märke: | SiGN |
| Färg: | Vit |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 100 W |
| Laddport: | USB-A, USB-C |
| Antal utgångar: | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Kontakt till enhet: | USB-C |