- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
Item 1 of 3





Uppgradera laddningen hemma eller på resan med NEXTBATT 100W GAN snabbladdare, komplett med utdragbar USB-C-kabel för maximal bekvämlighet. Tack vare modern GAN-teknologi ger den effektiv snabbladdning till flera enheter samtidigt. Med rejäla effektnivåer och smidiga uttag säkerställs att både telefoner och laptops laddas snabbt och säkert. Snygg svart design och kompakt format gör den perfekt för väskan, kontoret eller nattduksbordet.
| Produkttyp: | Väggladdare |
|---|---|
| Märke: | NEXTBATT |
| Färg: | Svart |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 100 W |
| Laddport: | USB-A, USB-C |
| Antal utgångar: | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Kontakt till enhet: | USB-C |
Uppgradera laddningen hemma eller på resan med NEXTBATT 100W GAN snabbladdare, komplett med utdragbar USB-C-kabel för maximal bekvämlighet. Tack vare modern GAN-teknologi ger den effektiv snabbladdning till flera enheter samtidigt. Med rejäla effektnivåer och smidiga uttag säkerställs att både telefoner och laptops laddas snabbt och säkert. Snygg svart design och kompakt format gör den perfekt för väskan, kontoret eller nattduksbordet.
| Produkttyp: | Väggladdare |
|---|---|
| Märke: | NEXTBATT |
| Färg: | Svart |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 100 W |
| Laddport: | USB-A, USB-C |
| Antal utgångar: | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Kontakt till enhet: | USB-C |