- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
Item 1 of 3




Ladda snabbt och säkert med Deltaco USB-C 2.0 laddkabel som stödjer upp till hela 240W, perfekt för att hålla dina USB-C enheter igång varje dag. Kabeln är 2 meter lång vilket ger dig större flexibilitet både hemma, på jobbet eller på resan. Eftersom kabeln följer USB 2.0-specifikationen är den optimerad för laddning och datatrafik, men inte för ljud och bild (Alt Mode). Med 480 Mbps dataöverföring får du dessutom stabil anslutning när du synkroniserar filer mellan enheter.
| Produkttyp: | Laddkabel |
|---|---|
| Märke: | DELTACO |
| Färg: | Svart |
| Kabellängd: | 2 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt till enhet: | USB-C |
| Kontakt till strömkälla: | USB-C |
Ladda snabbt och säkert med Deltaco USB-C 2.0 laddkabel som stödjer upp till hela 240W, perfekt för att hålla dina USB-C enheter igång varje dag. Kabeln är 2 meter lång vilket ger dig större flexibilitet både hemma, på jobbet eller på resan. Eftersom kabeln följer USB 2.0-specifikationen är den optimerad för laddning och datatrafik, men inte för ljud och bild (Alt Mode). Med 480 Mbps dataöverföring får du dessutom stabil anslutning när du synkroniserar filer mellan enheter.
| Produkttyp: | Laddkabel |
|---|---|
| Märke: | DELTACO |
| Färg: | Svart |
| Kabellängd: | 2 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt till enhet: | USB-C |
| Kontakt till strömkälla: | USB-C |