- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
Item 1 of 3




Med Deltaco USB-C 2.0 laddkabel får du snabb och säker laddning för alla dina USB-C enheter. Med stöd för hela 240W effekt kan du enkelt ladda allt från smartphones till bärbara datorer. Kabeln har en längd på 1 meter, vilket ger bra räckvidd både hemma och på kontoret. Perfekt för dig som vill ha en pålitlig kabel till alla USB-C-enheter ─ och självklart har den hög överföringshastighet på upp till 480 Mbps.
| Produkttyp: | Laddkabel |
|---|---|
| Märke: | DELTACO |
| Färg: | Svart |
| Kabellängd: | 1 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt till enhet: | USB-C |
| Kontakt till strömkälla: | USB-C |
Med Deltaco USB-C 2.0 laddkabel får du snabb och säker laddning för alla dina USB-C enheter. Med stöd för hela 240W effekt kan du enkelt ladda allt från smartphones till bärbara datorer. Kabeln har en längd på 1 meter, vilket ger bra räckvidd både hemma och på kontoret. Perfekt för dig som vill ha en pålitlig kabel till alla USB-C-enheter ─ och självklart har den hög överföringshastighet på upp till 480 Mbps.
| Produkttyp: | Laddkabel |
|---|---|
| Märke: | DELTACO |
| Färg: | Svart |
| Kabellängd: | 1 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt till enhet: | USB-C |
| Kontakt till strömkälla: | USB-C |