- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
- 30 dagars öppet köp!
- Alltid fraktfritt val!
- Snabba leveranser
Item 1 of 3
Upplev snabb laddning och överföring med Baseus Flash Series II USB-kabel. Denna 100W kabel är perfekt för dig som letar efter hållbarhet och design kombinerat i ett. Med sin stilrena blå nyans och exceptionella prestanda är den ett utmärkt val för att förenkla din vardagsteknik.
| Produkttyp: | Laddkabel |
|---|---|
| Märke: | Baseus |
| Färg: | Blå |
| Kabellängd: | 1.2 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 100 W |
| Kontakt till enhet: | Micro USB , USB-C , Lightning |
| Kontakt till strömkälla: | USB-A |
Upplev snabb laddning och överföring med Baseus Flash Series II USB-kabel. Denna 100W kabel är perfekt för dig som letar efter hållbarhet och design kombinerat i ett. Med sin stilrena blå nyans och exceptionella prestanda är den ett utmärkt val för att förenkla din vardagsteknik.
| Produkttyp: | Laddkabel |
|---|---|
| Märke: | Baseus |
| Färg: | Blå |
| Kabellängd: | 1.2 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 100 W |
| Kontakt till enhet: | Micro USB , USB-C , Lightning |
| Kontakt till strömkälla: | USB-A |