Batteri till Asus X540YA-XO185D, 11.25V, 2200 mAh
  • Artnr: AUX540NB
Produkttyp: Batteri
Spänning: 11,25 V
Batterityp: Li-ion
Passar varumärke: Asus
Överladdningsskydd: Ja
Mått: 209,10 x 31,85 x 18,50 mm