Batteri till Asus UX530UQ-0021A7200U, 11.55V, 4200 mAh
Produkttyp: Batteri
Spänning: 11,55 V
Batterityp: Li-Polymer
Passar varumärke: Asus
Överladdningsskydd: Ja
Mått: 288,12 x 90,45 x 5,30 mm