- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
Item 1 of 3



Kraftig vegglader med USB-A til Micro-USB-kabel fra SiGN med 12 W effekt. Strømadapteren støtter hurtiglading. Passer til mobiltelefoner som Nokia 4.2, Motorola Moto G8 Power Lite, Xiaomi Redmi 7A, Oppo A9 2020, Samsung Galaxy A11 og andre Micro-USB-kompatible modeller.
Funksjoner :
| Produkttype: | Mobillader |
|---|---|
| Varemerke: | SiGN |
| Kabel lengde: | 1,2 m |
| Ampere: | 2.4 A |
| Effekt: | 12 W |
| Ladeport: | USB-A |
| Antall utganger: | 1x USB-A |
| Kontakt til enhet: | Micro USB |
| Kontakt til strømkilde: | USB-A 1 |
Kraftig vegglader med USB-A til Micro-USB-kabel fra SiGN med 12 W effekt. Strømadapteren støtter hurtiglading. Passer til mobiltelefoner som Nokia 4.2, Motorola Moto G8 Power Lite, Xiaomi Redmi 7A, Oppo A9 2020, Samsung Galaxy A11 og andre Micro-USB-kompatible modeller.
Funksjoner :
| Produkttype: | Mobillader |
|---|---|
| Varemerke: | SiGN |
| Kabel lengde: | 1,2 m |
| Ampere: | 2.4 A |
| Effekt: | 12 W |
| Ladeport: | USB-A |
| Antall utganger: | 1x USB-A |
| Kontakt til enhet: | Micro USB |
| Kontakt til strømkilde: | USB-A 1 |