SiGN Extreme hurtiglader for Samsung S20/S21/S22/S23/FE 20W USB-C strømadapter
USB-C PD og QC
Spesifikasjoner:
  • Type: USB-C-kabel
  • Kontakt 1: USB-C (hann)
  • Kontakt 2: USB-C (hann)
  • Utgangsstrøm: USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
  • Maksimal effekt: opptil 20W
  • Støtte for hurtigladeprotokoll: Strømforsyning, Hurtiglading, Samsung AFC, Huawei FCP
  • Materiale: brannsikker PC
  • Strøm, kabel: 60W
  • Strømstyrke: 3A
  • Rask lading: USB-C Power Delivery (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
  • Kabellengde: 2 m
  • Farge: Sort
  • Merke: SiGN
Produkttype: Mobillader
Varemerke: SiGN
Kabel lengde: 2 m
Ampere: 3 A
Effekt: 20 W
Ladeport: USB-C
Antall utganger: 1x USB-C
Kontakt til enhet: USB-C
Kontakt til strømkilde: USB-C 1
Vis alle
Passer følgende smartphones
  • Samsung Galaxy S20
  • Samsung Galaxy S20 FE
  • Samsung Galaxy S20 Plus
  • Samsung Galaxy S20 Ultra
  • Samsung Galaxy S21
  • Samsung Galaxy S21 FE
  • Samsung Galaxy S21 Plus
  • Samsung Galaxy S21 Ultra
  • Samsung Galaxy S22
  • Samsung Galaxy S22 FE
  • Samsung Galaxy S22 Plus
  • Samsung Galaxy S22 Ultra
  • Samsung Galaxy S23
  • Samsung Galaxy S23 FE
  • Samsung Galaxy S23 Plus
  • Samsung Galaxy S23 Ultra
Vurderinger
SiGN hurtiglader 20W USB-C + 2m kabel – For Samsung S20/S21/S22/S23/FE – Svart
  • Artikkelnr: SN-USBC-S-20W
  • icon 30 dagers angrerett
  • icon Rask levering!
Produktinformasjon
USB-C PD og QC
Spesifikasjoner:
  • Type: USB-C-kabel
  • Kontakt 1: USB-C (hann)
  • Kontakt 2: USB-C (hann)
  • Maksimal effekt: opptil 20W
  • Materiale: brannsikker PC
  • Strøm, kabel: 60W
  • Strømstyrke: 3A
  • Farge: Sort
  • Merke: SiGN
Produkttype: Mobillader
Varemerke: SiGN
Ampere: 3 A
Effekt: 20 W
Ladeport: USB-C
Antall utganger: 1x USB-C
Kontakt til enhet: USB-C
Vis alle
Passer følgende smartphones
  • Samsung Galaxy S20
  • Samsung Galaxy S20 FE
  • Samsung Galaxy S20 Plus
  • Samsung Galaxy S20 Ultra
  • Samsung Galaxy S21
  • Samsung Galaxy S21 FE
  • Samsung Galaxy S21 Plus
  • Samsung Galaxy S21 Ultra
  • Samsung Galaxy S22
  • Samsung Galaxy S22 FE
  • Samsung Galaxy S22 Plus
  • Samsung Galaxy S22 Ultra
  • Samsung Galaxy S23
  • Samsung Galaxy S23 FE
  • Samsung Galaxy S23 Plus
  • Samsung Galaxy S23 Ultra
Vurderinger