- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
Item 1 of 3

Hurtigladeadapter med én USB-C-port, effekt opptil 30 W. Bred kompatibilitet, egnet for Bluetooth-hodetelefoner, telefoner, nettbrett og bærbare datamaskiner. Med overstrømsvern, overspenningsvern, kortslutningsvern og brannsikker beskyttelse, trygg å bruke. Lader med mindre varme, høyere effektivitet. Kompakt og slitesterk, enkel å bære. Leveres med en SiGN-hurtigladekabel med USB-C i begge ender.
USB-C PD og QC
Lad opp i rekordhastigheter med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med støtte for begge hurtigladeteknologiene er USB-kabelen klar for fremtiden.
Funksjoner:
| Produkttype: | Mobillader |
|---|---|
| Varemerke: | SiGN |
| Kabel lengde: | 2 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 30 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antall utganger: | 1x USB-C |
| Kontakt til enhet: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
Hurtigladeadapter med én USB-C-port, effekt opptil 30 W. Bred kompatibilitet, egnet for Bluetooth-hodetelefoner, telefoner, nettbrett og bærbare datamaskiner. Med overstrømsvern, overspenningsvern, kortslutningsvern og brannsikker beskyttelse, trygg å bruke. Lader med mindre varme, høyere effektivitet. Kompakt og slitesterk, enkel å bære. Leveres med en SiGN-hurtigladekabel med USB-C i begge ender.
USB-C PD og QC
Lad opp i rekordhastigheter med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med støtte for begge hurtigladeteknologiene er USB-kabelen klar for fremtiden.
Funksjoner:
| Produkttype: | Mobillader |
|---|---|
| Varemerke: | SiGN |
| Kabel lengde: | 2 m |
| Ampere: | 3 A |
| Effekt: | 30 W |
| Ladeport: | USB-C |
| Antall utganger: | 1x USB-C |
| Kontakt til enhet: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |