- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
Item 1 of 3




Lad raskt og trygt med Deltaco USB-C 2.0-ladekabelen som støtter opptil 240 W, perfekt for å holde USB-C-enhetene dine i gang hver dag. Kabelen er 2 meter lang, noe som gir deg større fleksibilitet hjemme, på jobb eller på farten. Siden kabelen følger USB 2.0-spesifikasjonen, er den optimalisert for lading og datatrafikk, men ikke for lyd og video (Alt-modus). Med 480 Mbps dataoverføring får du også en stabil forbindelse når du synkroniserer filer mellom enheter.
| Produkttype: | Ladekabel |
|---|---|
| Varemerke: | DELTACO |
| Farge: | Svart |
| Kabel lengde: | 2 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt til enhet: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
Lad raskt og trygt med Deltaco USB-C 2.0-ladekabelen som støtter opptil 240 W, perfekt for å holde USB-C-enhetene dine i gang hver dag. Kabelen er 2 meter lang, noe som gir deg større fleksibilitet hjemme, på jobb eller på farten. Siden kabelen følger USB 2.0-spesifikasjonen, er den optimalisert for lading og datatrafikk, men ikke for lyd og video (Alt-modus). Med 480 Mbps dataoverføring får du også en stabil forbindelse når du synkroniserer filer mellom enheter.
| Produkttype: | Ladekabel |
|---|---|
| Varemerke: | DELTACO |
| Farge: | Svart |
| Kabel lengde: | 2 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt til enhet: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |