- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
- 30 dagers angrerett
- Fri frakt over 399 kr
- Rask levering!
Item 1 of 3




Med Deltaco USB-C 2.0-ladekabelen får du rask og sikker lading av alle dine USB-C-enheter. Med støtte for hele 240 W effekt kan du enkelt lade alt fra smarttelefoner til bærbare datamaskiner. Kabelen har en lengde på 1 meter, noe som gir god rekkevidde både hjemme og på kontoret. Perfekt for de som ønsker en pålitelig kabel for alle USB-C-enheter – og selvfølgelig har den en høy overføringshastighet på opptil 480 Mbps.
| Produkttype: | Ladekabel |
|---|---|
| Varemerke: | DELTACO |
| Farge: | Svart |
| Kabel lengde: | 1 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt til enhet: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |
Med Deltaco USB-C 2.0-ladekabelen får du rask og sikker lading av alle dine USB-C-enheter. Med støtte for hele 240 W effekt kan du enkelt lade alt fra smarttelefoner til bærbare datamaskiner. Kabelen har en lengde på 1 meter, noe som gir god rekkevidde både hjemme og på kontoret. Perfekt for de som ønsker en pålitelig kabel for alle USB-C-enheter – og selvfølgelig har den en høy overføringshastighet på opptil 480 Mbps.
| Produkttype: | Ladekabel |
|---|---|
| Varemerke: | DELTACO |
| Farge: | Svart |
| Kabel lengde: | 1 m |
| Ampere: | 5 A |
| Effekt: | 240 W |
| Kontakt til enhet: | USB-C |
| Kontakt til strømkilde: | USB-C 1 |