Batteri til Asus X540YA-XO185D, 11.25V, 2200 mAh
  • Artikkelnr: AUX540NB
Produkttype: Batteri
Spenning: 11,25 V
Batteri type: Li-ion
Passer til merke: Asus
Overladingsbeskyttelse: Ja
Mål: 209,10 x 31,85 x 18,50 mm