Batteri til Asus UX530UQ-FY024T, 11.55V, 4200 mAh
Produkttype: Batteri
Spenning: 11,55 V
Batteri type: Li-Polymer
Passer til merke: Asus
Overladingsbeskyttelse: Ja
Mål: 288,12 x 90,45 x 5,30 mm