9
BOSCH 9.6V 3.0Ah NI-MH i gruppen Batterier / Verktøybatterier / Skil hos Batteriexperten.com (BOSCH -9.6VB)
BOSCH 9.6V 3.0Ah NI-MH
BOSCH 9.6V 3.0Ah NI-MH

Batteri til BOSCH 9.6V 3.0Ah NI-MH

Finnes på lager
Fri frakt (ordre over 600 kr)!
30 dagers åpent kjøp!
Faktura 0 kr
Passer varemerke: Bosch
Tillverkare:
Mer information
Artikkelnr: BOSCH -9.6VB
549 kr / 499 kr
5 kunder har handlat från Verktøybatterier de senaste 12 timmarna
  • Information
  • Kapasitet: 3000 mAh
    Type: NI-MH
    Spenning: 9.6 V
    Mål: 108.66 x 53.00 x 104.70 mm
    Se guide

    Ordlista, batteriers egenskapene

    Kapasitet:

    Er en måling på hvor lenge batteriet kan anvendes før lading.
    Måles ofte i mAh. Desto høyere verdi desto lengre brukstid.

    Type:

    Vi selger i hovedsak to typer av celler i våre ladingsbare batterier.
    Li-ion har lav vekt, bra ytelse og gode miljøegenskaper. Holder ca 2-3 år eller ca 500 ladinger.
    Det finnes en overvåkningskrets som beskytter batteriet mot overladinger og overoppheting.
    NI-MH har høyere kapasitet enn motsvarende eldre NI-CD batterier. Dessuten er de mer miljøvennlige.
    Batteriet tåler å hurtiglades men kan ta skade ved temperaturer over 40°C. Holder ca 300-600 ladinger.

    Overladingsbeskyttelse:

    Batteriet har en innebygd overladingskrets som bryter om batteriet får for høy spenning.

    Hukommelseseffekt:

    Hukommelseseffekt innebærer, enkelt sagt, att batteriet husker effektbehover fra den forrige ladingen.
    Dette innebærer at batterier med hukommelseseffekt må være helt tom innen lading, ellers forverres kapasiteten raskere enn normalt.

      Batteriet erstatter:

      0702300796
      2607335037
      2607335072
      2607335089
      2607335152
      2607335230
      2607335254
      BAT001
      Wurth 0702300796

      Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:

      BOSCH GBB 9.6VES-1
      BOSCH GBM 9.6VES-1
      BOSCH GBM 9.6VES-2
      BOSCH GBM 9.6VES-3
      BOSCH GBM 9.6VSP-3
      BOSCH GDR 90
      BOSCH GLI 9.6V
      BOSCH GSB 9.6VES
      BOSCH GSB 9.6VES-2
      BOSCH GSR 9.6 VE-2
      BOSCH GSR 9.6 VES-2
      BOSCH GSR 9.6 VPE-2
      BOSCH GSR 9.6-1
      BOSCH GSR 9.6VE2
      BOSCH GSR 9.6VET
      BOSCH PBM 9.6VES-2
      BOSCH PDR 80
      BOSCH PSB 9.6VES2
      BOSCH PSB 9.6VES-2
      BOSCH PSB 9.6VPS-2
      BOSCH PSB 9.6VSP-2
      BOSCH PSR 9.6VES-2

      Flex BBM 596B
      Flex BS 596B

      SKIL 3000VSRK
      SKIL 3100
      SKIL 3100K
      SKIL 3105
      SKIL 3105K
      SKIL 3109K
      SKIL 3110
      SKIL 3110K
      SKIL 3110VSRK
      SKIL 3220
      SKIL B2100
      SKIL B2109
      SKIL B2109K
      SKIL B2110
      SKIL B2220

      Wurth 07023961
      Wurth 07023962
      Wurth 07023963
      Wurth 07023964
      Wurth 07023965
      Wurth 07023966
      Wurth 07023967
      Wurth 0702396150
      Wurth ABM 96-P3
      Wurth ABS 96-M2
      Wurth ASB 96-P2
      Wurth ASS 96-M

    vurderinger

    0 vurderinger
    Hva våre kunder har å si om våre produkter.

    This product doesn't have any reviews.

    Se flere produkter

    Finnes på lager
    8
    BOSCH 12V 3.0Ah (C) NI-MH
    599 kr Ord. 649 kr
    Finnes på lager
    9
    BOSCH 9.6V 3.0Ah NI-MH
    499 kr Ord. 549 kr